Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

BACHATA W PARACH I SOLO

Brak opisu obrazka

Robimy nowy nabór!

Zapraszamy na zajęcia taneczne. Przyjdź i spróbuj...

Każdy wtorek:

Bachata/Salsa Solo - 18:00-19:00

Bachata w parach - 19:10-20:40

Taniec Bachata (taniec latynoamerykański pochodzący z egzotycznej Dominikan) wpisuje się w światowe trendy kulturalne. Jest bardzo romantyczny i uczuciowy. Proponowane zajęcia będą łączyły styl Moderna (nowoczesny) oraz Sensualny (zmysłowy).

Ucząc się tańczyć pomagamy naszemu ciału zwiększyć świadomość własnych ruchów oraz otworzyć się na drugą osobę. Ponadto warto wspomnieć, że taniec ten nie jest jedynie ograniczony do jednego rodzaju muzyki! Kroki oraz figury, które Was nauczymy śmiało można wykorzystać przy okazji wszelakich potańcówek, wesel czy innych podobnych okazji. Zawdzięczamy to rytmice muzyki, którą nauczymy Was rozróżniać na zajęciach.

Kurs tańca skierowany jest do osób rozpoczynających swoją przygodę z tańcem. Zajęcia będą odbywać się w grupie wiekowej 16+. Możliwe są zapisy w parach oraz wstęp indywidualny.

Uwaga, jeżeli masz zamiar przyjść sam / sama daj wcześniej znać. Postaramy się zorganizować partnerkę / partnera do tańca!

CENNIK:

Wejście jednorazowe solo - 1 godzina zajęć – 20 zł.

Karnet miesięczny solo - 1 godzina zajęć – 15 zł.

Wejście jednorazowe para - 1, 5 godziny zajęć – 50 zł.

Karnet miesięczny para – 1,5 godzina zajęć – 45 zł.

Uwaga! Pierwsze zajęcia są bezpłatne! Można przyjść, zobaczyć i poczuć taniec. Jeżeli się nie spodoba (w co szczerze wątpimy), nic nie tracisz!

Zajęcia będą prowadzone przez osoby z wieloletnim stażem tanecznym, które z zaangażowaniem i pasją przekażą Wam wiedzę i pomogą posiąść umiejętności pozwalające pewnie poruszać się na parkiecie.

 

 

 

Wersja XML