Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

WYMIANA POLSKO-NIEMIECKA

Brak opisu obrazka
,,Projekt dofinansowała Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży"

 

Warsztatowo – integracyjny pobyt w Pokrzywnej
            Żyjemy we wspólnej Europie i coraz lepiej poznajemy się i rozumiemy. Służą temu – oprócz typowo turystycznych czy rodzinnych wyjazdów także spotkania w ramach wymiany młodzieżowej.  Od 20 do 24 lipca takie  właśnie spotkanie odbywało się w Pokrzywnej.  Uczestniczyli w nim młodzi ludzie z Gminnego Ośrodka Kultury w Tarnowie Opolskim oraz  z Centrum Kultury w partnerskim Bruck. Projekt dofinansowany został przez Polsko – Niemiecką Współpracę Młodzieży. Uczestniczyło w nim (wraz z opiekunami) 36 osób.  
            Czas pobytu wypełniony został szczelnie różnotematycznymi  zajęciami warsztatowymi i atrakcjami turystyczno - rekreacyjnymi. Dla  zainteresowanych  tańcem i współczesną muzyką  atrakcyjna okazała się nauka podstaw  hip – hopu.  Warsztaty rękodzielnicze, fotograficzne, taneczne, integracyjne przeplatane lub łączone były z atrakcjami takimi jak: wizyta w parku linowym, wyjście na basen, pływanie kajakami i rowerami wodnymi, przejazd „ciuchcią” czy odwiedzenie Parku Żywiołów. 
         Spotkanie zakończyła prezentacja wykonanych fotografii. Uczestnicy przedstawiali swoje opinie o przebiegu i organizacji wymiany. Zadowoleni  z rezultatów  uczestnicy – czegóż chcieć więcej? O zawiązanych przyjaźniach już nie wspominając. Zaplanowano kolejne spotkanie za dwa lata. 

 

Brak opisu obrazka
Brak opisu obrazka
Brak opisu obrazka
Brak opisu obrazka
Brak opisu obrazka
Brak opisu obrazka
Brak opisu obrazka
Brak opisu obrazka
 

więcej zdjęć tutak[klik]

Wersja XML