Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Zajęcia: Aerobik

Tarnów Opolski:

PONIEDZIAŁEK:

 19.00-20.00 TOTAL BODY WORKOUT

20.00-21.00 FIT JUMP / TRAMPOLINY

WTOREK:

 19.00-20.00 BODY BALL + ZD KRĘGOSŁUP

20.00-21.00 STEP + PŁASKI BRZUCH

CZWARTEK:

19.00-20.00 STEP + PŁASKI BRZUCH

20.00-21.00 FIT JUMP/TRAMPOLINY

Instruktor: Patycja Komko

ŚRODA:

18.30-19.30 LATINO SOLO

19.30-20.30 AEROBIK DANCE

Przywory:

LATINO SOLO

WTOREK, CZWARTEK

19.05-20.05

Instruktor: Radomir Bachar

STEP + Płaski brzuch - dynamiczne zajęcia prowadzone przy wykorzystaniu stepów -  Podczas zajęć wykorzystywane są podstawowe kroki połączone w krótki, nieskomplikowany układ. Pod koniec następuje część oparta na ćwiczeniach wzmacniających, które skupiają się na kształtowaniu mięśni brzucha.

Body Ball + zdrowy kręgosłup - czyli ćwiczenia z piłką pozwalają na trenowanie konkretnych mięśni, wzmacniających mięśnie kręgosłupa i pomagają w przywróceniu prawidłowej postawy ciała. Trening ten to jednocześnie profilaktyka i terapia bólów narządów ruchu. Zajęcia minimalizują skutki przeciążeń narządu ruchu, uelastyczniają mięśnie i zmniejszają ich napięcie oraz poprawiają stabilizację kręgosłupa i stawów obwodowych. Dodatkowo taka gimnastyka jest bardzo przyjemna, pomaga pozbyć się napięcia mięśniowego, przez co jest świetnym sposobem relaksacyjnym.

Total Body Workout  - trening o zmiennej intensywności. Ćwiczenia kształtujące sylwetkę przeplatane są ćwiczeniami wydolnościowymi. Najskuteczniejszy trening spalający tkankę tłuszczową. Poprawia kondycję fizyczną, wzmacnia i ujędrniają wszystkie grupy mięśniowe (ręce, klatka piersiowa, brzuch, grzbiet, pośladki, uda ). Część główną poprzedza intensywna rozgrzewka. Ćwiczenia wzmacniające wykonuje się z obciążeniami z wykorzystaniem różnych przyborów ( ciężarki, gumy, piłki ). Total Body Workout czyli trening całego ciała jest dobry dla kobiet w każdym wieku. To całościowy trening podczas którego bazujemy na prostych ćwiczeniach bez choreografii. Całość zajęć zakończona krótkim stretchingiem.

FIT Jump - zajęcia z wykorzystaniem trampoliny -  trening na trampolinie zmusza mięśnie do szybkich, cyklicznych skurczów. FIT Jump to trening, który daje niesamowite efekty i dużo zabawy. Jest formą bardzo intensywną. Trening na trampolinach powoduje rozwój koordynacji ruchowej i równowagi. Działa korzystnie na cały układ mięśniowy, harmonijnie rozwijając każdą część naszego ciała. Co ważne, bez zbędnego nadwyrężania stawów ! Z trampolin mogą korzystać także i te osoby, które cierpią na bóle kolan i bioder w trakcie biegania!

Latino solo - to gorące, porywające rytmy wraz z ogromnym temperamentem oraz ekspresją w trakcie prostych, dających dużo zabawy układów tanecznych. Tworzone są na podstawie kroków tańców latynoamerykańskich, tj. samba, cha-cha-cha, rumba, salsa, mambo i innych. Tańczone w pojedynkę układy pozwalają na poprawę sylwetki, koordynacji ruchowej oraz wydolności, a także skutecznie walczą ze stresem.

Aerobik-Dance - to dynamiczny trening oparty o układy choreograficzne łączące w sobie elementy fitness i tańca. Proste układy taneczne przy żywiołowej muzyce przeznaczone są dla osób pragnących zdrowo i skutecznie spalić zbędne kilogramy oraz uelastycznić sylwetkę. Podczas zajęć zwiększysz swoją wydolność, sprawność fizyczną, koordynacje oraz umiejętności taneczne. W trakcie zajęć wydzielane endorfiny czyli tzw. hormony szczęścia pomogą Ci skuteczniej walczyć ze stresem. Wszystko podczas wspaniałej zabawy jaką jest Aerobik-Dance.

Zapraszamy zatem do wspólnego ćwiczenia i kształtowania naszych cech. Uzyskamy dzięki nim energię na wszystkie czynności, które wykonujemy co dnia oraz chęć na oddanie się naszym ulubionym zajęciom po intensywnym dniu.

Opłata za zajęcia:

40 zł / miesiąc (6 zajęć)

20 zł / miesiąc (3 zajęcia)

10 zł / 1 godzina

Wersja XML